• pojistani

    Pružně

    Rychle

    Odborně

Úvod >

Pojištění

Pojištění proti všem rizikům

Pojištění zásilky

Všechny přepravované zásilky máme pojištěny základním pojištěním dle Úmluvy CMR. Pojištění dle Úmluvy CMR je limitováno částkou plnění na kg hmotnosti zásilky. Případné škody se plní do výše 8,33 ZPČ (ca. 10 Euro) za 1 kg hrubé hmotnosti poškozené nebo ztracené zásilky.

Připojištění proti všem rizikům

Pokud je hodnota zboží vyšší a nestačí standartní pojištění dle Úmluvy CMR, díky našemu globálnímu pojištění Vám zajistíme připojištění zásilky (nákladu) proti všem rizikům (all risk) za zajímavé sazby.
Připojištění zásilky je často mylně prezentováno jako zbytečné. Dopravce má sice odpovědnost vyplývající z uzavřené přepravní smlouvy, tato odpovědnost je však značně omezená.
Pouze připojištění zásilky během přepravy může vlastníkovi zaručit krytí jeho rizik s přímou a plnou náhradou pro případ věcné škody na zásilce, aniž by bylo nutné zkoumat a prokazovat odpovědnost dopravce a domáhat se náhrady na něm.
Zásilku je možno připojistit až na 110% hodnoty zboží (kompenzace ušlého zisku)

Pojistné se stanovuje podle:

  1. místa nakládky a vykládky
  2. druhu zboží, a zda se jedná o použité nebo nové zboží
  3. hodnoty přepravovaného zboží

tl-poptavka

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x